Пошук документів

Проект рішення №вкп-2-14 Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових виборах Президента України  31 березня 2019 року

Видавник
Відділ державного архітектурно-будівельного контролю
Статус
Чинний
Тип документа Проект рішення
Від
11.02.2019

Текст документа

від  2019 року  №

Про відведення місць для розміщення

матеріалів передвиборної агітації        

на чергових виборах Президента України 

31 березня 2019 року         

 

              З метою забезпечення публічності, прозорості та рівності прав під час проведення передвиборчої агітації суб’єктами виборчого процесу, на  виконання частини 4 статті 59 Закону України “Про вибори Президента України”,  відповідно до постанови Верховної Ради України   від 26.11.2018 № 2631 “Про призначення чергових виборів Президента України”, керуючись частиною першою статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

  1. Відвести місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових виборах Президента України  31 березня 2019 року за Переліком місь для розміщення матеріалів передвиборчої агітації на чергових виборах Президента україни 31 березня 2019 року, згідно з додатком (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами).
  2. Комунальному підприємству «Чортківський комбінат комунальних підприємств» забезпечити обладнання стаціонарних конструкцій для розміщення  матеріалів передвиборної агітації у відведених місцях та зняття передвиборних агітаційних матеріалів.
  3. Копію рішення направити у відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва, комунальне підприємство «Чортківський комбінат комунальних підприємств».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Недокуса О.З.

 

 

 

Міський голова                                                               Володимир ШМАТЬКО