Пошук документів

Проект рішення №вкп-2-15 Про зміну поштової адреси на житловий будинок, господарські будівлі та споруди по провулку Ф. Шопена, 7, м. Чортків. Власник – Ануфрієва Наталія Павлівна.

Видавник
Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва
Статус
Чинний
Тип документа Проект рішення
Від
11.02.2019

Текст документа

від  2019 року  №

Про зміну поштової адреси

на житловий будинок, господарські

будівлі та споруди

по провулку Фредеріка Шопена,7 в м. Чортків.

Власник – Ануфрієва Наталія Павлівна

 

Розглянувши заяву гр. Ануфрієвої Н.П., представлені матеріали та відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», рішення сесії від 19.02.2016 №111 «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», рішення сесії від 06.09.2016 №302 «Про внесення змін до Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», керуючись підпунктом 10 пункту «б»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ :

1. Змінити поштову адресу на житловий будинок, господарські будівлі та споруди з вул. бічна Шопена,7 в м.Чортків на провулок Фредеріка Шопена,7 в м.Чортків, власник -  Ануфрієва Наталія Павлівна.

2.Копію рішення направити у відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради, Центр надання адміністративних послуг міста Чорткова та заявнику.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради    Глущук У.І.

 

Міський голова                                                                  Володимир ШМАТЬКО