Пошук документів

Проект рішення №вкп-2-21 Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок по вул. О. Гончара, 23, м. Чортків. Власник – Козюк Марія Степанівна

Видавник
Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва
Статус
Чинний
Тип документа Проект рішення
Від
11.02.2019

Текст документа

Про присвоєння поштової адреси

на житловий будинок

по вул. Олеся Гончара,23 м. Чортків.

Власник– Козюк Марія Степанівна

 

Розглянувши заяву гр. Козюк М.С., представлені матеріали та відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», рішення сесії від 19.02.2016 №111 «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», рішення сесії від 06.09.2016 №302 «Про внесення змін до Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», керуючись підпунктом 10 пункту «б»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ :

1. Виділити в окремий об’єкт нерухомого майна 62/100 частин житлового будинку,господарських будівель та споруд №23 по вул. Олеся Гончара в м.Чортків, шляхом присвоєння окремої поштової адреси.

2. На виділений об’єкт нерухомого майна – житловий будинок присвоїти поштову адресу  по вул. Олеся Гончара, 23 м.Чортків, власник -  Козюк Марія Степанівна.

3.Копію рішення направити у відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради, Центр надання адміністративних послуг міста Чорткова та заявнику.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради    Глущук У.І.

 

Міський голова                                                               Володимир ШМАТЬКО