Пошук документів

Проект рішення №вкп-2-22 Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок, господарські будівлі та споруди по вул. Надрічна,36 м. Чортків. Власник– Кулєшова Данута Петрівна

Видавник
Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва
Статус
Чинний
Тип документа Проект рішення
Від
11.02.2019

Текст документа

від  2019 року  №

 

Про присвоєння поштової адреси

на житловий будинок, 

господарські будівлі та споруди

по вул. Надрічна,36 м. Чортків.

Власник– Кулєшова Данута Петрівна

 

Розглянувши заяву гр. Кулєшової Д.П., представлені матеріали та відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», рішення сесії від 19.02.2016 №111 «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», рішення сесії від 06.09.2016 №302 «Про внесення змін до Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», керуючись підпунктом 10 пункту «б»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ :

1. Виділити в окремий об’єкт нерухомого майна 6/10 частин житлового будинку,господарських будівель та споруд №36 по вул. Надрічна в м.Чортків, шляхом присвоєння окремої поштової адреси.

2. На виділений об’єкт нерухомого майна – житловий будинок, господарські будівлі та споруди присвоїти поштову адресу  по вул. Надрічна,36 м.Чортків, власник -  Кулєшова Данута Петрівна.

3.Копію рішення направити у відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради, Центр надання адміністративних послуг міста Чорткова та заявнику.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради    Глущук У.І.

 

Міський голова                                                                  Володимир ШМАТЬКО