Пошук документів

Проект рішення №вкп-2-26 Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Чорткова.

Видавник
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури
Статус
Чинний
Тип документа Проект рішення
Від
11.02.2019

Текст документа

від __________________  2018 року                                          № _______  

 

 

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків

міста Чорткова

 

З метою належного утримання житлових будинків міста Чорткова, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не обрано управителя, відповідно до пункт 5 статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», статті 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, керуючись підпунктом 1 пункту «а» та підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Оголосити конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Чорткова, за обєктами, визначеними згідно додатку 1.

 

2. Конкурс провести на умовах визначених Порядком проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150.

 

3. Затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Чорткова згідно додатку 2.

 

4. Затвердити Конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Чорткова згідно додатку 3.

 

5. Затвердити Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Чорткова згідно додатку 4.

 

6. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міської ради опублікувати в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Чортківської міської ради оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Чорткова.

 

7. Копію рішення направити у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міської ради.

 

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Недокуса О. З.

 

 

Міський голова                       Володимир ШМАТЬКО