Пошук документів

Проект рішення №вкп-2-27 Про коригування тарифу на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Видавник
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури
Статус
Чинний
Тип документа Проект рішення
Від
11.02.2019

Текст документа

від 13 лютого  2019 року                                                   № 

 

Про коригування тарифу на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

 

Розглянувши клопотання начальника комунального підприємства «Чортків дім» Олійник Г. В. від 28.01.2019 № 21 та представлені розрахунки, з метою приведення тарифів у відповідність до економічно-обгрунтованих витрат, відповідно до п.2 ч.3 ст.4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  керуючись пп.2 п."а" ст. 28, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Провести коригування тарифу на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чортківської міської ради від 28.03.2018 № 97 «Про затвердження тарифу на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Чортків дім», встановивши його в розмірі 3,08 грн. за 1м² з ПДВ для усіх абонентів  КП «Чортків дім».

 

2.Рішення оприлюднити в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-порталі міської ради.

 

3. Рішення набирає чинності  з 01 березня 2019 року.

 

4.Відповідальність за достовірність та обгрунтованість поданих розрахунків розміру тарифу покласти на посадових осіб КП «Чортків дім».

 

5.Копію рішення направити в комунальне підприємство «Чортків дім» та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури  міської ради.

 

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Недокуса О. З.

 

 

Міський голова                                                         Володимир ШМАТЬКО