Пошук документів

Рішення виконавчого комітету №50 Про затвердження розрахунків по відшкодуванні різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення

Видавник
Сектор інформаційно-програмного забезпечення
Статус
Чинний
Тип документа Рішення виконавчого комітету
Від
27.02.2019

Текст документа

 
 

 

 

ЧОРТКІВСЬКА    МІСЬКА    РАДА

                                          ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 лютого 2019 року                                                              № 50

 

Про затвердження розрахунків

по відшкодуванні різниці в тарифах

на послуги з централізованого                               

водопостачання і водовідведення

 

На підставі листа начальника комунального підприємства «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»

Гордієнка В. М. від 13.02.2019 № 50/01-9, відповідно ст. 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись ст.30, ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити розрахунки на відшкодування різниці між розміром тарифу на послугу з централізованого водовідведення та розміром економічно– обгрунтованих  витрат на їх надання для населення міста станом на 01.01.2019 в сумі  528 317,87 грн. згідно з додатком.

 

2. Затвердити розрахунки на відшкодування різниці між розміром тарифу на послугу з централізованого водопостачання і водовідведення та розміром економічно– обгрунтованих  витрат на їх надання для населення міста станом на 01.02.2019 в сумі  313 541,59 грн., а саме по водопостачанні – 264 030,44грн., по водовідведенні – 49 511,15 грн. згідно з додатками.

 

3.Відповідальність за достовірність поданих на затвердження розрахунків щодо відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання і водовідведення для населення покласти на головного бухгалтера комунального підприємства «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Махній Г. Я.

 

3.Копію рішення направити начальнику комунального підприємства «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Гордієнку В. М.,  відділ бухгалтерського обліку та звітності, фінансове управління міської ради.

 

 

 

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Недокуса О. З.

 

 

Міський голова                                                                Володимир ШМАТЬКО