Пошук документів

Рішення виконавчого комітету №51 Про встановлення розміру плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу

Видавник
Сектор інформаційно-програмного забезпечення
Статус
Чинний
Тип документа Рішення виконавчого комітету
Від
27.02.2019

Текст документа

ЧОРТКІВСЬКА    МІСЬКА    РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 27 лютого 2019 року                                                         № 51

 

Про встановлення розміру

плати за доступ до елементів

інфраструктури об’єкта доступу

 

             З метою розроблення єдиного підходу для розрахунку плати за доступ до елементів інфраструктури доступу, відповідно до Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», керуючись пп.1 п. «а» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити  розмір плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу:

 

 1.1. за розроблення та видачу технічних умов з доступу - 50 відсотків мінімальної заробітної плати;

1.2. за доступ до елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики - 0,3 відсотка мінімальної заробітної плати за одну опору - елемент будь-якої інфраструктури об’єкта доступу, у тому числі опору лінії електропередачі, на місяць;

1.3. за доступ до інфраструктури об’єкта будівництва, за користування будинковою розподільною мережею (в місяць за будинок) - 2 відсотки розміру мінімальної заробітної плати для будинків до 100 квартир; 3 відсотки розміру мінімальної заробітної плати для будинків від 101 до 160 квартир; 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати для будинків від 161 квартири і вище.

 

2. Копію рішення направити комунальним підприємствам  «Чортківський комбінат комунальних підприємств», «Чортків дім» та  у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міської ради.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Недокуса О. З.

 

 

Міський голова                                                                 Володимир ШМАТЬКО