Пошук документів

Рішення виконавчого комітету №53 Про затвердження проектно-кошторисної документації до  проекту  “Реконструкція водопроводу  по вул.  Монастирська і вул. Незалежності  в м. Чортків Тернопільської області”

Видавник
Сектор інформаційно-програмного забезпечення
Статус
Чинний
Тип документа Рішення виконавчого комітету
Від
27.02.2019

Текст документа

від 27 лютого  2019 року                                                          №  53

 

Про затвердження проектно-кошторисної

документації до  проекту  “Реконструкція

водопроводу  по вул.  Монастирська і

вул. Незалежності  в м. Чортків Тернопільської області

 

        З метою покращення якості питної води, на підставі листа начальника комунального підприємства “Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Гордієнка В. М. № 54/01-9 від 15.02.2019, відповідно до п. 4 Порядку затвердження проектів будівництва та проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №560, керуючись пп. 1 п. а ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити проектно-кошторисну документацію до проекту “Реконструкція водопроводу по вул. Монастирська і вул. Незалежності в м. Чортків Тернопільської області” на суму 3 545 646 грн.

 

2.Копію  рішення  направити  в комунальне підприємство “Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міської ради.

 

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів міської ради Недокуса О. З.

 

 

Міський  голова                                                             Володимир ШМАТЬКО