Пошук документів

Рішення виконавчого комітету №54 Про надання дозволу комунальному підприємству  “Чортків дім” на списання з балансу будинку №  60/1 по вул. Степана Бандери

Видавник
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури
Статус
Чинний
Тип документа Рішення виконавчого комітету
Від
27.02.2019

Текст документа

від  27 лютого  2019 року                                                       №  54

 

Про надання дозволу комунальному підприємству

 “Чортків дім” на списання з балансу будинку №  60/1

по вул. Степана Бандери

 

Розглянувши клопотання начальника комунального підприємства «Чортків Дім» Олійник Галини Василівни від 22.02.2019 року № 49, звернення жителів будинку № 60/1 по вул. Степана Бандери, представленні матеріали та у зв’язку із створенням об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Степана Бандери 60/1», відповідно до Законів України: «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301, керуючись пп.1, пп.3 п. “а” ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради        

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл комунальному підприємству  «Чортків Дім» на списання з балансу та обслуговування багатоквартирного будинку № 60/1 по вул. Степана Бандери у місті Чорткові.

 

2.Комунальному підприємству “Чортків дім” здійснити списання з балансу багатоквартирного будинку № 60/1 по вул. Степана Бандери та передати технічну документацію на будинок ОСББ «Степана Бандери 60/1» згідно чинного законодавства.

 

3.Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника комунального підприємства “Чортків дім” Олійник Галину Василівну.

 

4.Копію рішення направити в комунальне підприємство «Чортків Дім» та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міської ради.

 

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тимофія Р.М.

 

Міський голова                     Володимир ШМАТЬКО