Пошук документів

Рішення виконавчого комітету №59 Про зміну поштової адреси на квартиру №33 по вул. Січових Стрільців,7 в м. Чортків.

Видавник
Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва
Статус
Чинний
Тип документа Рішення виконавчого комітету
Від
27.02.2019

Текст документа

від 27 лютого 2019 року                                                             № 59

 

Про зміну поштової адреси на квартиру №33

по вул. Січових Стрільців,7 в м. Чортків.

Власники – Свистун Дарія Степанівна,Свистун Мирослав Павлович,

                     Свистун Андрій Мирославович, Свистун Марта Михайлівна,

                     Свистун Петро Андрійович,Свистун Павло Андрійович

 

Розглянувши заяву гр. Свистун Д.С., представлені матеріали та відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», рішення сесії від 19.02.2016 №111 «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», рішення сесії від 06.09.2016 №302 «Про внесення змін до Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», керуючись підпунктом 10 пункту «б»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1.Змінити поштову адресу на квартиру №33 вул. Січових Стрільців, 47 в м.Чортків на квартиру №33, вул. Січових Стрільців, 7  в м.Чортків, власники -  Свистун Дарія Степанівна, Свистун Мирослав Павлович, Свистун Андрій Мирославович, Свистун Марта Михайлівна, Свистун Петро Андрійович, Свистун Павло Андрійович.

 

2.Копію рішення направити у відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради, Центр надання адміністративних послуг міста Чорткова та заявнику.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради    Глущук У.І.

 

Міський голова                                                                  Володимир ШМАТЬКО