Пошук документів

Рішення виконавчого комітету №65 Про присвоєння поштової адреси на нежитлові будівлі по вул. Вигнанська,1А,

Видавник
Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва
Статус
Чинний
Тип документа Рішення виконавчого комітету
Від
27.02.2019

Текст документа

від 27 лютого 2019 року                                                                № 65

 

Про присвоєння поштової адреси

на нежитлові будівлі по вул. Вигнанська,1А,

м. Чортків. Власник – Джурбій Парасковія Дмитрівна

 

Розглянувши заяву гр. Джурбій П.Д., представлені матеріали та відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», рішення сесії від 19.02.2016 №111 «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», рішення сесії від 06.09.2016 №302 «Про внесення змін до Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чорткові», керуючись підпунктом 10 пункту «б»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1.Виділити в окремий об’єкт нерухомого майна 9/100 частин комплексу по вул. Вигнанська,1 в м.Чортків, шляхом присвоєння окремої поштової адреси.

 

2. На виділений об’єкт нерухомого майна - нежитлові будівлі, загальною площею 791,6 м.кв. присвоїти поштову адресу  по вул. Вигнанська,1А м.Чортків, власник -  Джурбій Парасковія Дмитрівна.

 

3.Копію рішення направити у відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради, Центр надання адміністративних послуг міста Чорткова та заявнику.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради    Глущук У.І.

 

Міський голова                                                                    Володимир ШМАТЬКО