Пошук документів

Рішення №1376 Про виконання Програми фінансування видатків на  компенсаційні  виплати  за пільговий     проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Чорткові  за 2018 рік

Видавник
Управління соціального захисту, населення сім’ї та праці
Статус
Чинний
Тип документа Рішення
Від
28.02.2019

Текст документа

від 28 лютого  2019 року                                                                 № 1376

м. Чортків

 

 

Про виконання Програми фінансування видатків

на  компенсаційні  виплати  за пільговий     проїзд

автомобільним транспортом на міських автобусних

маршрутах загального користування у м.Чорткові

 за 2018 рік

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Чортківської міської ради Ковальчук О.В. про виконання Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Чорткові за 2018 рік, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

             

          1.Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Ковальчук О.В. про виконання Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах  загального  користування у м. Чорткові за 2018 рік взяти до відома ( Додається).

          2.Управлінню соціального захисту населення, сім’ї та праці Чортківської міської ради посилити контроль за координацією роботи з виконання завдань і заходів Програми.

          3.Контроль за організацію  виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тимофія P.M.  та  постійну комісію міської ради з гуманітарних питань та соціального захисту громадян.

Міський голова                                                                      Володимир ШМАТЬКО