Пошук документів

Рішення №1378 Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів

Видавник
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури
Статус
Чинний
Тип документа Рішення
Від
28.02.2019

Текст документа

від 28 лютого  2019 року                                                       № 1378

м. Чортків                               

 

 

Про затвердження розміру кошторисної

заробітної плати, який враховується при

визначенні вартості будівництва об’єктів

 

З метою створення єдиного підходу до встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який буде застосовуватись при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України від 27.07.2018 р. № 196 «Про внесення змін до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 546 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Встановити розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості нового та розпочатого будівництва (реконструкції, реставрації, капітального ремонту, поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів за рахунок коштів міського бюджету, коштів підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності міста Чорткова, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 на 2019 рік – 8600,00 (вісім тисяч шістсот) грн. 00 коп.

 

2.Копію рішення направити у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури, відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради та комунальним підприємствам міста Чорткова.

 

 

 

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Недокуса О. З.  та на  постійну   комісію  міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту  і зв’язку.

 

 

 

Міський голова                                                               Володимир ШМАТЬКО