Пошук документів

Рішення №1381 Про співфінансування проекту «Виготовлення енергоаудитів у Чортківському ДНЗ №6 та ДНЗ №8»

Видавник
Відділ муніципального розвитку, іновацій та енергоефективності
Статус
Чинний
Тип документа Рішення
Від
28.02.2019

Текст документа

 

від  28 лютого  2019 року                                                                № 1381                          

м. Чортків

 

Про співфінансування проекту

«Виготовлення енергоаудитів у

Чортківському ДНЗ №6 та ДНЗ №8»

 

З метою розробки заходів з енергозбереження для реалізації проекту «Виготовлення енергоаудитів у Чортківському ДНЗ № 6 та ДНЗ № 8» в рамках механізму підтримки  послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), відповідно до Закону України "Про енергетичну ефективність будівель", керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

        

1.Надати спів фінансування по проекту«Виготовлення енергоаудитів у

Чортківському ДНЗ №6 та ДНЗ №8»  в сумі 13200,00 (тринадцять тисяч двісті) гривень, що становить 30% від загальної вартості  проекту (44000,00 гривень) .

 

          2.Копію рішення направити у відділ муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності міської ради та управління освіти, молоді та спорту міської ради.

 

         3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського   голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тимофія Р.М. та постійну комісію  міської ради з бюджетно-фінансових, економічних питань, комунального майна та інвестицій.

 

 

Міський голова                                                               Володимир  ШМАТЬКО